Neohodnoceno

Vůně do prádla ZEPHYR SUNNY 50 ml

Zažijte letní svěžest s parfémem na praní ZEPHYR LAUNDRY PERFUME - SUNNY. Tento produkt zanechává prádlo provoněné teplými letními tóny, poskytuje dlouhotrvající vůni a měkkost a představuje šetrnou alternativu k obyčejným avivážím. Je ideální pro všechny typy textilií a snadno se používá.

Skladem (>10 ks)
Kód: ZL532
Značka: ZEPHYRE
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Vůně do prádla
Hmotnost: 0.069 kg
Vůně do prádla ZEPHYR SUNNY 50 ml
Novinka

ZEPHYR LAUNDRY PERFUME - SUNNY, parfémem na praní, který vám přinese pocit teplých slunečných dnů. Tento produkt je obohacený o vysoce koncentrované vonné oleje, které vašemu prádlu propůjčují svěží a teplou vůni. Parfém je speciálně formulován, aby poskytoval dlouhotrvající provonění a zároveň zachovával jemnost a měkkost tkanin.

Vůně ZEPHYR LAUNDRY PERFUME - SUNNY je okouzlující směsí, která začíná osvěžujícími tóny mandarinky a eukalyptu, následovanými jemnou růží a smyslným ylang ylang. Sladký pomerančový květ přidává příjemnou sladkost, zatímco hřejivé santalové dřevo dotváří harmonický a hluboký závěr. Tato jedinečná kombinace vás přenese do světa plného slunce a pohody.

Pro použití stačí přidat 5 ml produktu na 4 kg prádla přímo do nádobky na aviváž vaší pračky. ZEPHYR LAUNDRY PERFUME se nemusí ředit a je vhodný pro všechny typy textilií, od delikátních tkanin po běžné bavlněné látky, a je bezpečný pro použití ve všech pracích programech. Produkt je navržen tak, aby byl šetrný k vaší pračce a efektivní i v malých dávkách. Pro nejlepší výsledky a zachování kvality našeho produktu doporučujeme použít vůni do prádla bez funkce odloženého startu vaší pračky. Jelikož se jedná o koncentrát vonných olejů, dodržujte pokyny uvedené v návodu k pračce.


Užijte si každé praní s letní vůní, která osvěží nejen vaše prádlo, ale i váš domov.


Objem: 50 ml