Neohodnoceno

Vůně do prádla ZEPHYR GREENERY 50 ml

Objevte přírodní svěžest s parfémem na praní ZEPHYR LAUNDRY PERFUME - GREENERY. Tento produkt oživuje prádlo esencí zeleně a poskytuje alternativu k tradiční aviváži. Silná koncentrace přírodních vonných olejů zajišťuje nejen dlouhotrvající provonění, ale i měkkost prádla. Snadno použitelný pro všechny typy textilií a praní.

Skladem (>10 ks)
Kód: ZL530
Značka: ZEPHYRE
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Vůně do prádla
Hmotnost: 0.069 kg
Vůně do prádla ZEPHYR GREENERY 50 ml
Novinka

Parfém na praní ZEPHYR LAUNDRY PERFUME - GREENERY přináší do vašeho prádla hloubku a svěžest přírody. Tento unikátní parfém na praní je formulován s vybranými vonnými oleji, které evokují pocit klidu a svěžesti. Jeho vysoká koncentrace zajišťuje, že prádlo zůstane dlouhodobě provoněné a nádherně měkké na dotek. Vůně začíná svěží esencí květu ylang ylang, která se postupně prolíná s jemnými bylinnými tóny, šťavnatým jablkem a jemným pomerančovým květem, vše zakončené lahodným dotekem vanilky. Tento harmonický mix dodává vůni neodolatelnou hloubku a komplexnost.


Pro použití stačí přidat 5 ml produktu na 4 kg prádla přímo do nádobky na aviváž vaší pračky. ZEPHYR LAUNDRY PERFUME se nemusí ředit a je vhodný pro všechny typy textilií, od delikátních tkanin po běžné bavlněné látky, a je bezpečný pro použití ve všech pracích programech. Produkt je navržen tak, aby byl šetrný k vaší pračce a efektivní i v malých dávkách. Pro nejlepší výsledky a zachování kvality našeho produktu doporučujeme použít vůni do prádla bez funkce odloženého startu vaší pračky. Jelikož se jedná o koncentrát vonných olejů, dodržujte pokyny uvedené v návodu k pračce.


Praní s tímto parfémem nejenže povznese kvalitu vašeho prádla, ale také naplní váš domov osvěžující a příjemnou vůní. Vychutnejte si každodenní praní s touto osvěžující, přírodně inspirovanou vůní, která promění vaši prádelnu v zelenou oázu.


Objem: 50 ml