Neohodnoceno

Vonná svíčka AREON SCENTED CANDLE - Fine Tobacco

Luxusní vonná svíčka z prémiové řady AREON PREMIUM, která šíří svou okouzlující vůni v prostoru a naplní vás klidem a pohodou. Vůně zůstává intenzivní po dlouhou dobu.

Skladem (6 ks)
Kód: PC06_G06
Značka: AREON
372 Kč 307,44 Kč bez DPH
Kategorie: Vonné svíčky

Luxusní vonná svíčka ve skle FINE TOBACCO z řady AREON PREMIUM, která provoní Váš interiér mystickou vůni sušených tabákových listů, kterou znovu objevujeme v moderním a sofistikovaném provedení. Bergamot a ylang-ylang dodávají vůni světlo a vitalitu, zatímco vanilka a pačuli vnášejí do základu vůně rafinovanost.​

Balení: Svíčka je umístěna v tmavém skle. Obalem výrobku je barevná krabička, která působí luxusně.
Použití: Interiér domácnosti, kanceláře, a všude tam, kde potřebujete příjemně provonět prostředí. Díky jedinečné vůni a vkusnému obalu lze výrobek použít i jako luxusní dárek.
Upozornění: Svíčku umístěte na vodorovný, stabilní a tepelně odolný povrch, mimo vzdušné proudy (průvan) a zdroje tepla. 
Bezpečnostní pokyny proti vzniku požáru: Nenechávejte svíčku bez dozoru při hoření a také nenechávejte svítit déle než 3-4 hodiny. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Svíčku nikdy nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. Udržujte délku knotu 7-8 mm, aby nedošlo k nesprávnému spálení nebo nadměrnému kouři.

Doba hoření: až 50 hodin
Rozměry: výška 97 mm, šířka 78 mm
Čistá hmotnost svíčky: 210 g
Celková hmotnost včetně obalu: 592 g

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE