Neohodnoceno

Vonná svíčka AREON SCENTED CANDLE - Eau d´Ete

Luxusní vonná svíčka z prémiové řady AREON PREMIUM, která šíří svou okouzlující vůni v prostoru a naplní vás klidem a pohodou. Vůně zůstává intenzivní po dlouhou dobu.

Skladem (>10 ks)
Kód: PC01_G01
Značka: AREON
301 Kč 248,76 Kč bez DPH
Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.592 kg

Luxusní vonná svíčka ve skle EAU D'ETE z řady AREON PREMIUM, která provoní Váš interiér velmi svěží letní vůní s převládajícími citrusovými tóny, které celou kompozici otevírají a vhodně je doplňuje květinové srdce na lehounké dřevité bázi. Nechte se přenést do srdce dolce vita. S touto svěží svíčkou na vás vždy dýchne pocit dovolené.

Balení: Svíčka je umístěna v tmavém skle. Obalem výrobku je barevná krabička, která působí luxusně.
Použití: Interiér domácnosti, kanceláře, a všude tam, kde potřebujete příjemně provonět prostředí. Díky jedinečné vůni a vkusnému obalu lze výrobek použít i jako luxusní dárek.
Upozornění: Svíčku umístěte na vodorovný, stabilní a tepelně odolný povrch, mimo vzdušné proudy (průvan) a zdroje tepla. Bezpečnostní pokyny proti vzniku požáru: Nenechávejte svíčku bez dozoru při hoření a také nenechávejte svítit déle než 3-4 hodiny. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Svíčku nikdy nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. Udržujte délku knotu 7-8 mm, aby nedošlo k nesprávnému spálení nebo nadměrnému kouři.

Doba hoření: až 50 hodin
Rozměry: výška 97 mm, šířka 78 mm
Čistá hmotnost svíčky: 210 g
Celková hmotnost včetně obalu: 592 g

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE