Neohodnoceno

Vonná svíčka AREON SCENTED CANDLE - Black Fougere

Luxusní vonná svíčka z prémiové řady AREON PREMIUM, která šíří svou okouzlující vůni v prostoru a naplní vás klidem a pohodou. Vůně zůstává intenzivní po dlouhou dobu.

Skladem (5 ks)
Kód: PC02_G02
Značka: AREON
372 Kč 307,44 Kč bez DPH
Kategorie: Vonné svíčky

Luxusní vonná svíčka ve skle BLACK FOUGERE z řady AREON PREMIUM, která provoní Váš interiér velmi lákavou vůní, která Vás uchvátí výraznými citrusy, které probouzejí jemné levandulové a zelené tóny. Základ odhaluje rafinovaný akord fazole tonka a cedrového dřeva.

Balení: Svíčka je umístěna v tmavém skle. Obalem výrobku je barevná krabička, která působí luxusně.
Použití: Interiér domácnosti, kanceláře, a všude tam, kde potřebujete příjemně provonět prostředí. Díky jedinečné vůni a vkusnému obalu lze výrobek použít i jako luxusní dárek.
Upozornění: Svíčku umístěte na vodorovný, stabilní a tepelně odolný povrch, mimo vzdušné proudy (průvan) a zdroje tepla. 
Bezpečnostní pokyny proti vzniku požáru: Nenechávejte svíčku bez dozoru při hoření a také nenechávejte svítit déle než 3-4 hodiny. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Svíčku nikdy nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. Udržujte délku knotu 7-8 mm, aby nedošlo k nesprávnému spálení nebo nadměrnému kouři.

Doba hoření: až 50 hodin
Rozměry: výška 97 mm, šířka 78 mm
Čistá hmotnost svíčky: 210 g
Celková hmotnost včetně obalu: 592 g

 

 

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE