Neohodnoceno

Tester 3 ml - AREON HOME MOSAIC - Artic Road

Tester vůní 3 ml - AREON HOME MOSAIC - Artic Road slouží k testování a vyzkoušení různých vůní produktové řady AREON HOME - aroma difuzér.
Skladem (>10 ks)
Kód: TM06
Značka: AREON
27 Kč 22,31 Kč bez DPH
Kategorie: Testery vůní AREON HOME
Hmotnost: 0.012 kg

Tester vůní 3 ml - AREON HOME MOSAIC - Artic Road slouží k testování a vyzkoušení různých vůní produktové řady AREON HOME - aroma difuzér. Tento tester obsahuje malé množství parfému, který lze použít k ověření, zda daná vůně odpovídá vašim představám a požadavkům.

Produktová řada AREON HOME - aroma difuzér nabízí širokou škálu vůní, které lze použít pro osvěžení interiéru, zlepšení nálady, relaxaci a vytvoření příjemné atmosféry.

Tester vůní se dodává v malé lahvičce s aplikátorem, který umožňuje snadné testování vůně. Tester vůní je velmi praktický a ideální pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet několik různých vůni před tím, než si zakoupí plnohodnotnou verzi aroma difuzéru.

Produktová řada AREON HOME - aroma difuzér nabízí širokou škálu vůní, včetně ovocných, květinových, dřevitých a kořeněných vůní. Díky testeru vůní můžete jednoduše vyzkoušet a vybrat si tu správnou vůni pro váš domov.

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE