Neohodnoceno

Parfém do auta AREON PERFUME Vanilla Black - 50 ml

Unikátní osvěžovač vzduchu určený především do automobilu. Tento vysoce účinný parfém je vyroben z přírodních ingrediencí a dokáže provonět interiér vašeho vozidla po dobu 5 – 6 měsíců. S naším osvěžovačem vzduchu získáte nejen příjemnou vůni, ale také pocit svěžesti a relaxace, které vám zpříjemní každou cestu.

Skladem (>10 ks)
Kód: MCP08
Značka: AREON
270 Kč 223,14 Kč bez DPH
Kategorie: Luxusní parfémy do auta
Hmotnost: 0.219 kg
Parfém do auta AREON PERFUME Vanilla Black - 50 ml
Novinka

Tento unikátní osvěžovač vzduchu je určen především pro použití v automobilu, ale najde své využití i v domácnosti, kanceláři, ve skříních a dalších prostorách. Jeho přírodní složení zaručuje příjemnou vůni a osvěžení interiéru vašeho vozidla po dobu 5 - 6 měsíců. Tento výrobek patří k nejvyšší řadě osvěžovačů vzduchu a jeho kvalita uspokojí i ty nejnáročnější klienty s vytříbeným vkusem. Díky své unikátní vůni a vkusnému obalu může být také vynikajícím luxusním dárkem pro vaše blízké.

Složení parfému:
Parfém je vyroben z přírodních ingrediencí, které byly pečlivě vybrány a navrženy předními francouzskými odborníky. Jde o unisex jemnou vanilkovou vůni, která je doplněna čerstvými citrusovými tóny. Pikantní kořeněný akcent dolaďuje tuto vynikající kombinaci, která vám pomůže zahnat únavu při řízení a odstranit stres.

Balení:
Osvěžovač vzduchu je dodáván ve skleněném flakonu s rozprašovačem o objemu 50 ml. Pro aplikaci parfému slouží přiložená visačka. Celý výrobek je balen v luxusní a stylové krabičce, která dodává dojmu elegance.

Použití:
Použití osvěžovače je velmi jednoduché. Můžete jej nastříkat přímo do interiéru automobilu nebo aplikovat na jednu nebo obě strany přiložené visačky. Jakmile se zdá, že vůně je méně intenzivní, jednoduše aplikaci opakujte. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme umisťovat visačku do prostoru s minimálním prouděním vzduchu.

Upozornění:
Nestříkejte parfém na kůži, plast, natřené či lakované povrchy, neboť by mohlo dojít k jejich poškození. Flakon uchovávejte a používejte při teplotách mezi 5 - 30°C a chráňte ho před přímým sluncem.

 

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE