Neohodnoceno

Difuzér ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE 100 ml

Oživte atmosféru svého domova s Aroma Difuzérem ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE. Tato výjimečná vůně spojuje kořenitou pikantnost s osvěžující ovocnou svěžestí, přinášející do vašeho prostoru luxusní atmosféru. Ucítíte šťavnatou mandarinku, osvěžující mátu a svůdný červený pomeranč, zatímco pikantní pepř, teplá skořice a elegantní vůně kůže dodávají vůni jedinečnou jiskru.

Skladem (>10 ks)
Kód: ZH524
Značka: ZEPHYRE
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Difuzéry s tyčinkami
Hmotnost: 0.343 kg
Difuzér ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE 100 ml
Novinka

ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE je výjimečným spojením kořenité pikantnosti a osvěžující ovocné svěžesti. Při prvním okamžiku ucítíte šťavnatou mandarinku, osvěžující mátu a svůdný červený pomeranč. V srdci vůně se prolínají pikantní pepř, teplá skořice a elegantní vůně kůže. Základ tvoří dřevité tóny, ambra a pačuli, vytvářející harmonickou symfonii svěží vůně.

Specifikace:
Objem: 100 ml
Aplikace: Pro dosažení nejlepších výsledků umístěte skleněný flakon s tyčinkami do místa s minimálním průvanem. Aplikace je jednoduchá – odšroubujte víčko, vyjměte plastovou zátku a opět zašroubujte víčko. Vložte dřevěné tyčinky otvorem ve víčku do flakonu – množství podle toho, jak silnou vůni preferujete. Když zaznamenáte mírný pokles intenzity vůně, přidejte další tyčinky. Umístěte difuzor na rovný povrch a občas otočte tyčinky pro intenzivnější vůni.

Druh vůně: Kořenitá, ovocná

Popis vůně:
Hlava: Grapefruit, máta, červený pomeranč
Srdce: Ostré tóny, skořice, kůže
Základ: Dřevité tóny, ambra, pačuli

Doba účinnosti: Několik týdnů

ZEPHYR HOME PERFUME SAPHIRE - Osvěžte svůj prostor jedinečnou vůní, která spojuje sofistikaci a intenzivní aroma, přinášející do vašeho domova luxusní atmosféru.