Neohodnoceno

Difuzér ZEPHYR HOME PERFUME EVOLVE 100 ml

Probuďte váš domov k životu s Aroma Difuzérem ZEPHYR HOME PERFUME EVOLVE. Tento osvěžovač vzduchu nejen spojuje eleganci s intenzivní vůní, ale i s sofistikovaným stylem. Zažijte jedinečnou atmosféru plnou svěžesti a jemné elegance, kterou přináší kombinace květinových tónů magnólie, mandlí, kosatce, pačuli a sladkých pralin. Ponořte se do vůně, která je inspirací pro váš osobní styl života, a dopřejte si každý okamžik v harmonii s touto neodolatelnou symfonií vůní.

Skladem (>10 ks)
Kód: ZH527
Značka: ZEPHYRE
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Difuzéry s tyčinkami
Hmotnost: 0.343 kg
Difuzér ZEPHYR HOME PERFUME EVOLVE 100 ml
Novinka

ZEPHYR HOME PERFUME EVOLVE  je sofistikovaným spojením květinové svěžesti a ovocné jemnosti, vytvářející jedinečnou vůni pro váš domov. Vůně začíná tóny magnólie, symbolizující mládí a krásu, doplněnými o mandlovou něžnost. Bílé květiny a pačuli v srdci vytvářejí smyslnou kompozici, zatímco v základu dominují sladká vanilka, fazole tonka, cukrová vata a lahodné pralinky. Toto složení vytváří eleganci a štěstí, poutá pozornost a vyvolává úsměv na tváři. Inspirováno vůní Lancôme La Vie Est Belle.

Specifikace:
Objem: 100 ml
Aplikace: Pro dosažení nejlepších výsledků umístěte skleněný flakon s tyčinkami do místa s minimálním průvanem. Aplikace je jednoduchá – odšroubujte víčko, vyjměte plastovou zátku a opět zašroubujte víčko. Vložte dřevěné tyčinky otvorem ve víčku do flakonu – množství podle toho, jak silnou vůni preferujete. Když zaznamenáte mírný pokles intenzity vůně, přidejte další tyčinky. Umístěte difuzor na rovný povrch a občas otočte tyčinky pro intenzivnější vůni.

Druh vůně: Květinová, ovocná

Popis vůně:
Hlava: Magnolie, mandle
Srdce: Kosatec, pačuli, bílé květy
Základ: Vanilka, fazole tonka, cukrová vata, pralinky

Doba účinnosti: Několik týdnů

ZEPHYR HOME PERFUME EVOLVE přináší do vašeho domova exkluzivní vůni, která podtrhuje váš osobní styl života. Užijte si každý okamžik v harmonii s touto neodolatelnou symfonií vůní.