Neohodnoceno

Dárková sada vůní AREON Love

Tato dárková sada vůní od značky AREON Love se skládá z exkluzivní černé dárkové kazety s logem AREON, která obsahuje 5 elegantních a romantických vůní pro váš domov i automobil. Perfektní jako dárek pro milovníky vůní.

Skladem (1 ks)
Kód: DS005
Značka: AREON
708 Kč 585,12 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové sady
Hmotnost: 0.802 kg
Dárková sada vůní AREON Love
Novinka

Představujeme vám exkluzivní dárkovou sadu vůní AREON Love, která rozkvétá v romantických a sladkých tónech, zamilovaných a nezapomenutelných. Skládající se z pěti originálních vůní, tato sada pohladí vaše smysly a zanechává za sebou vzpomínky na váš vlastní nebeský zážitek.

Vůně v této sadě jsou elegantní a romantické, s jemnými a příjemnými tóny, které vyvolají atmosféru klidu a pohody. Jsou stvořeny pro relaxaci a uklidnění, přičemž každý nádech nese s sebou nádech lásky a vášně.

Dárková sada je v krásně zdobeném a exkluzivním balení, čímž se stává neodolatelným darem pro zamilované. Vhodná jak pro muže, tak pro ženy, kteří ocení kvalitu a originalitu vůní. Bez ohledu na příležitost - narozeniny, svátek či Valentýna - tato dárková sada vůní AREON dodá radost a lásku do života vašich blízkých.

EXTRA-VUNE-BANNER-AREON-ZAVESNE